تست دیسک در دنیا سابقه‌ای بیش از پنجاه سال داره و ابتدا در کشور آمریکا تولید شد، الان جزء برترین و بروزترین ابزارهای رفتارشناسی در دنیاست. اکثر کشورهای پیشرفته از این ابزار رفتارشناسی استفاده می‌کنند و محبوبیت بسیار بالایی داره. تو ایران هم ده سالی هست که ورود کرده و رشد خوبی هم داشته . ما با تست دیسک لایه‌های رفتاری افراد را تحلیل می‌کنیم و نقاط قوت و قابل بهبود لایه‌های رفتاری را متوجه می‌شیم ما با این محصول به شما کمک می‌کنیم که خودتون بهتر بشناسید.
hero-image
info-image
خودتو بهتر بشناس

من که خودمو میشناسم! برای چی باید تست دیسک را بزنیم؟!

  • این مطلب را صدها بار از افراد مختلف شنیدیم، اولش همه اینو می‌گن ولی وقتی تست رو می‌زنن و به کلاس‌ها میان، یا میان مشاوره می‌گن: واو ... چه عالی، خوب شد تست رو زدم تا بحال فکر می‌کردم که خودمو می‌شناسم!
  • وقتی زمان بزاریم و تست دیسک که یک پرسشنامه استاندارد سی سوالی هست را بزنیم با سوالات حرفه‌ای این پرسشنامه که خوب و بد نداره و خیلی هم ساده است می‌تونیم متوجه بشیم که الگوی رفتاری ما چیه و حتی کد رفتاریمون رو بدونیم. متوجه میشیم که چطور با دیگران ارتباط برقرار کنیم و مسیر رشد و پیشرفتمون رو بهتر طی کنیم. الگوی رفتاری و کد رفتاری، رفتارهای ما را مدل می‌کنه و با اعداد و ارقام متوجه میشیم که دلیل رفتارهامون چیه. یه قالب ساده و علمی به ما می‌ده که بتونیم راحت‌تر مباحث پیچیده رفتارانسان و حتی شخصیت رو بفهمیم.

همین حالا تست رو بخر
پشتیبانی علمی

آیا لازمه که بعد از زدن تست مشاوره بگیرم یا کلاس های دیسک رو برم؟

ما سعی کردیم در گزارش‌های تولید شده در دیسک تا اونجا که بشه توضیحات کاملی از الگوی رفتاری شما و ویژگی هاتونو به صورت کمی و کیفی و با توضیحات کافی بیاریم و نقاط قوت و قابل بهبود و هر آنچه که نیاز دارید رو بنویسیم ولی مشاوره گرفتن از افراد آموزش دیده که در سایت معرفی شدن می‌تونه خیلی در فهم مطالب کمک کنه. پس توصیه ما اینه که اول تست را بزنید و گزراش اونو بخونید و از مطالب سایت هم استفاده کنید و بعدش در صورت نیاز با مشاوران تیم ما صحبت کنید.

همین حالا تست رو بخر
info-image
info-image
کلینیک استعدادیابی سینا

شما کی هستید؟

    مجموعه کلینیک استعدادیابی و کسب وکار سینا که قبلا تحت برند کلینیک ایرانیان کار می کرد، یک دهه سابقه کار در زمینه آموزش و مشاوره و مطالعه و تحقیق در حوزه رفتارشناسی و مدل جهانی دیسک و مهارت های نرم داره، بعد از سال ها تجربه و تدریس به بیش از ده ها هزار نفر در صدها کارگاه و دوره آموزشی با یک تیم متخصص صدها نفره در سطح ایران و مشاوره های زیاد به این نتیجه رسیدیم که یکی از مسایل جدی ما در ارتباطات و تصمیم گیری های مهم زندگیمون عدم شناخت دقیق و علمی از مبحث مهم و کلیدی رفتارمونه.

    ما با مدل جهانی دیسک به شما یک راهکار علمی و دقیق و حرفه ای ارایه می کنیم.

درباره کلینیک سینا بیشتر بدانید

زندگیت را بر مبنای شناخت شخصیت خودت مدیریت کن

با شناخت لایه های رفتاری و شاخص های اصلی شخصیتی خودت ودیگران تعامل با همکاران، خانواده و دوستان را بهبود می بخشی و میتونی روی نقاط ضعف و قوت خودت بیشتر تمرکز کنی و عملکردت بهتر بشه

process-icon
ثبت نام
process-icon
شرکت در آزمون
process-icon
شناخت شاخص های رفتاری

75K + مشتریان قبلی دیسک را دوست دارند

اینا تعدادی از نظرات افراد متخصص و تحصیل کرده جامعه آماری چند ده هزار نفری ماست که لطف کردن و مکتوب نظر دادن.

تست رفتارشناسی دیسک

این تست 30 سوال چهار گزینه ای داره که شما باید از بین 4 گزینه در هر سوال اونکه بیشتر به شما نزدیکه رو به عنوان بیشترین و اونکه کمتر به شما نزدیکه رو کمترین انتخاب کنید.

info-image

سوالی داری؟ اینجا را نگاه کن

سوالات رایجی که معمولاً به ذهن مشتریان قبلی ما رسیده را اینجا پاسخ دادیم

تست رایگان دیسک در خیلی از سایت‌ها هست و برای آشنایی مقدماتی و اولیه با دیسک تولید شده، یا گزارش نداره و فقط الگو رو می‌ده و یا گزارش اون سادست. ما در یادگیری دیسک سطوح مختلفی دارم. اولین سطح به ما می‌گه که در چهار لایه اولیه D ,I ,S ,C ما کدوم لایه را بیشتر داریم، این سطح از یادگیری رفتارشناسی با مدل دیسک خیلی کلیه و کمک زیادی به ما نمی‌کنه، در سطح دوم یادگیری دیسک ما افراد را به پانزده الگوی رفتاری تقسیم‌بندی می‌کنیم که این دسته‌بندی‌ها با تست رایگان دیسک انجام میشه که بر روی سایت ما هم هست و می‌تونید این تست را بزنید. در سطح سوم و چهارم دیسک که مباحث کمی پیچیده و علمی ولی جالب میشه ما کدهای رفتاری افراد را مشخص می‌کنیم یعنی میزان هر لایه رفتاری ما به ترتیب D و I و S و C چقدره و این اعداد میزان شدت رفتارهای ما رو در هر لایه مشخص می‌کنه و عمیق‌تر از اون در سطح چهارم ما فاصله بین لایه رفتاری طبیعی شما و رفتار تطبیق یافته شما را با تست کامل بدست میاریم و برای کارهای مشاوره و کوچینگ و آموزش این اطلاعات را لازم داریم.

برای استفاده از تست دیسک رایگان ما اینجا رو کلیک کنید .

بله کتاب‌های انگلیسی و منابع اصلی زیادی وجود دارند و اگر با کلید واژه DISC Personality سرچ کنید کلی سایت می‌بینید که در این خصوص فعال هستند.

کتاب‌های فارسی هم در بازار وجود دارد که مهمترین‌هاش اینا هستند:

کتاب مدل جهانی دیسک معجزه ارتباطی هزاره سوم (که از تالیفات تیم ماست و پرفروش‌ترین کتاب رفتارشناسی در ایران بوده)

کتاب ارتباطات پویا با مدل جهانی DISC (ترجمه: آقای امیرحسین غلامعلی پور)

کتاب هشت بعد رهبری استراتژی های DiSC برای تبدیل شدن به رهبری بهتر (ترجمه: آقای رضا حجتی)

اگر قصد دارید که بحث رفتارشناسی و مدل دیسک رو خوب یاد بگیرید و لذت یادگیری یک آموزش اثربخش را ببرید حتما در دوره‌ها و کارگاه‌های حضوری دیسک شرکت کنید، این دوره‌ها به صورت غیر حضوری هم برگزار میشه ولی یادگیری عمیق وقتی اتفاق می‌افته که شما در کلاس الگوهای دیگه رو می‌بینید و با اونا صحبت می‌کنید و اونا کاملا رفتارهای خودشونو توضیح میدن. روی سایت سیناتیک چندتا فیلم آموزشی غیرحضوری هست که می‌تونید ببیند و تا حدودی با مبانی دیسک آشنا بشید ولی حتما درکارگاه‌های حرفه‌ای ما شرکت کنید تا لذت یادگیری و تغییر در زندگی را بچشید و یک عمر از این مطالب استفاده کنید

برای پیش ثبت نام در کارگاه های عمومی دیسک می توانید به شماره 02144027290 تماس بگیرید و یا با ایمیل مکاتبه کنید.

ما بیش از ده ها دوره تخصصی چهارروزه برای مشاوران و روانشناسان با همکاری و مجوز مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار کردیم و تعدادی از علاقمندان این مبحث در کلاس های ما شرکت کردند و مورد تایید ما می باشند و شما می توانید از این افراد که در سایت سیناتیک - قسمت مشاوران دیسک معرفی شده اند استفاده کنید.

ما برای علاقمندان به مبحث رفتارشناسی با مدل دیسک یک دوره تخصصی داریم بنام دوره تربیت مدرس و مشاور دیسک :

دوره تربیت مدرس و مشاور دیسک مخصوص افرادیه که توان و علاقه به تدریس و مشاوره دارند و در یک پکیج حرفه ای، ما تمام نیازمندی های یک مدرس و مشاور دیسک و تجربیات خودمونو به اونا ارایه می کنیم و بعد از این دوره و کمک هایی که ما به مدرسین و مشاورین می کنیم اونا آماده تدریس و مشاوره دیسک می شن و بعد از پنج تا دوره موفق یا مشاوره به حداقل صد نفر و آشنایی کامل با کدهای رفتاری و گراف ها و مباحث سطح سه و چهار دیسک اسم و مشخصات اونا رو در سایت سیناتیک اعلام می کنیم و جزو مدرسین و مشاورین رسمی ما میشن. ما تا حالا دوازده تا دوره تربیت مدرس دیسک در ایران برگزار کردیم که تعدادی از مدرسینی که موفق بودند و تونستن حداقل پنج دوره خودشونو برگزار کنند در سایت در قسمت مدرسین دیسک معرفی شده اند و مشاورین خانواده که همه روانشناس هستند در قسمت مشاوران دیسک کلینیک معرفی شده اند.


اگر علاقمند به تدریس و مشاوره در حوزه دیسک هستید و مایلید که دنیای جدیدی در کسب و کار خود ایجاد کنید از این فرصت طلایی استفاده کنید و با تماس با کلینیک سینا بشماره 02144027290 اسمتون رو رزرو کنید. صفحه راهنمای دوره تربیت مدرس و مشاور دیسک

خرید محصولات خیلی سادس با توجه به نیازتون به مبحث دیسک سه تا محصول براتون تدارک دیدم:

دیسک حرفه ای ورژن 2019 که برای کار و حرفه شما طراحی شده و اگر قصد بررسی رفتار خودتون در محیط کار و سازمان دارید این تست را استفاده کنید. نمونه این تست را اینجا می تونید ببینید.

دیسک خانواده ورژن 2020 که برای شناخت رفتار شما در منزل طراحی شده،اگر می خوای دلیل خیلی از رفتارهای همسرت رو بفهمی و بدونی که چرا اینقدر تعارض دارید این تست را بزنید. این تست برای شناخت همسر عالیست، حتما قبل از ازدواج این تست را بزنید و با مشاوران ما صحبت کنید. نمونه این تست را اینجا می تونید ببیند.

تست دیسک دانش آموزش و دانشجویی ورژن 2020 که مخصوص بررسی رفتار فرزندانمان در محیط مدرسه هستش، اینکه نقاط قوت و ضعف رفتاری فرزندانمان چیه و مسیر شغلی و تحصیلی اون به چه صورت باشه، این تست یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین محصولات ماست که برای اولین‌بار تو ایران تولید شده و اگر فرزند بالای 12 سال دارید حتما این تست رو براش تهیه کنید و با مطالعه گزارش پنجاه صفحه‌ای اون بیشترین خدمت و بهترین هدیه رو به فرزندتون بدید. . نمونه گزارش را اینجا می تونید ببینید و لذت ببرید.

پس بعد از اینکه بررسی کردید که دیسک را برای چه منظوری لازم دارید فقط کافیه که اونو به سبد محصول اضافه کنید و پس از پرداخت مبلغ، که در سایت مشخصه کد آزمون رو دریافت و تست را مطابق راهنما بزنید.

هرجا نیاز به سوالی داشتید می تونید با شرکت تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما بهره مند بشید. شماره ما 02144027290

بهترین هدیه ما به شما شناخت خودتون و اطرافیانتونه و اگر صحبت های مشتریان قبلی ما رو ببیند و گوش کنید متوجه میشید که چقدر دیسک بهشون کمک کرده که مسیر زندگیشونو بهترطی کنند ولی بازم براتون هدیه های ویژه زیر رو در نظر گرفتیم.

1- امکان مشاوره رایگان با روانشناس کلینک بمدت 15 دقیقه

2- تخفیف شرکت در دوره های کلینک با هماهنگی با همکاران ما

سابقه چندین ساله ما و ده‌ها هزار مشتری قبلی و صدها شرکت و سازمان بزرگ ایران که با ما کار کردند ضامن و گارانتی کار ما هستند. این متن هم نوشته مدیر عامل مجموعه، برای تضمین کار ما:

اینجا هم متن نوشته مدیرعامل کلینیک سینا، دکتر محمدباقر مرادی برای تضمین کار ما آمده است.

ما برای مدیریت بهتر محصولات و تست هایی که در سازمان ها استفاده میشه یک محصول بی نظیر ساختیم که نتایج تمامی تست ها در این پنل قابل مشاهده مدیریت است و حتی مدیران تصمیم گیر در حوزه منابع انسانی می توانند با این پنل تصمیمات استراتژیک خوبی برای سازمان بگیرند. برای توضیحات بیشتر حتما به همکاران کلینیک پیام دهید تا در محل سازمان این امکان را براتون نمایش دهند.

با آزمون های خودشناسی سیناتیک زندگیت رو بهتر کن

شناخت اصولی توانمندی ها، استعدادها و روحیات بهت کمک میکنه تا بتونی روابط شغلی، خانوادگی و تحصیلی خودت رو بهینه تر کنی و عملکرد خودت رو بهبود ببخشی.

info-icon
ثبت نام در 30 ثانیه

ثبت نام در سایت سیناتیک کمتر از 30 ثانیه وقتت رو میگیره، با ثبت نام در سیناتیک وارد یک دنیای جدید آگاهی میشی.

info-icon
سادگی نحوه تست زدن

با وجودیکه محدودیت های زیادی توی نمایش موبایلی و تحت وب آزمونهای شخصیتی داشتیم سعی کردیم تا حد ممکن به ساده ترین شکل ممکن این کار رو براتون محیا کنیم.

info-icon
استاندارد جهانی تست ها

تمامی تست های موجود در سیناتیک با مدل های جهانی خودشون مطابقت دارن و خیالت راحته که همون تست اصلی رو به زبان فارسی میزنی.

info-icon
پشتیبانی علمی تست ها

سیناتیک با کلی مشاور و متخصص رفتارشناسی، استعدادسنجی و شخصیت شناسی خودش پشتوانه خیلی محکمی برای تست هایی که میزنی داره که همیشه در دسترست هستن.

info-image

بهترین هدیه برای خودتان، خانواده و دوستانتان

پیشنهاد ما اینست که نگران هزینه در زمینه آموزش و یادگیری خودتان و خانوادتون نباشید بهترین هدیه به دیگران آگاهیست و خود شناسی جزو گران ترین و ارزشمندترین علوم است حال که این دانش در ایران بومی شده و با کمترین هزینه در دنیا به هم وطنان ارایه میشه فرصت را از دست ندید و با مشورت با مشاوران و مدرسین و افراد زبده در این حوزه هر چه سریعتر اقدام کنید.

ما همیشه در کنارتون هستیم و کمکتون می کنیم تا دنیای زیباتری برای خودتون و عزیزانتون بسازید.

download-image

تست دیسک چه جاهایی کاربرد داره؟

تست دیسک برای کسب و کار، تحصیل و خانواده کاربرد داره. هر کدوم از این موارد تست دیسک اختصاصی خودش رو داره

app-logo
تست دیسک حرفه ای
رفتارشناسی حرفه ای

شناخت تعاملات رفتاری شغلی

app-logo
تست دیسک دانش آموزی
رفتارشناسی تحصیلی

شناخت تعاملات رفتاری تحصیلی

app-logo
تست دیسک خانواده
رفتارشناسی خانوادگی

شناخت تعاملات رفتاری زوجین

بیشتر بدانید

برای اینکه با کاربردها و ارزشهای تست دیسک بیتشر آشنا بشید چند تا مقاله از اساتید رفتارشناسی رو براتون گذاشتیم تا بهتر و با آگاهی بیشتری برای خرید تست اقدام کنید.

blog-post-image
کاربرد دیسک در بهبود فروش

کاربرد شناخت الگوهای رفتاری با رویکرد DISC در فروش یا رفتارشناسی مشتری از کاربردهای مفید ابزار DISC شناخت الگوی رفتاری مشتریان و نحوه رفتار با ایشان می‌باشد. آگاهی از الگوی رفتاری خود و مشتریان و بررسی و تحلیل رفتار فروش ما می‌تواند موضوعی جذاب باشد و کار کردن را لذت بخش نماید.

blog-post-image
کاربرد دیسک در انتخاب رشته و شغل

تست دیسک یکی از ابزارهای تصمیم‌گیری برای انتخاب شغل و یا انتخاب رشته تحصیلی می‌باشد و توجه به ویژگی‌های رفتاری می‌توانند تاثیر مثبتی بر موفقیت افراد بگذارد بدون شک افرادی که فاکتورهای علمی و دقیق‌تری را در فرآیند تصمیم‌گیری خود دخیل می‌کنند تصمیماتشان کیفیت بهتری داشته و زمینه‌ساز موفقیت‌های بیشتری برای آن‌ها می‌شود.

blog-post-image
کاربرد دیسک در خانواده

شاید شما هم شنیده باشید که ازدواج مانند یک هندوانه در بسته و ریسک است. این موضوع حقیقت دارد چون دو نفر در هنگام ازدواج آگاهی کاملی از ویژگی‌ها و اخلاق‌های هم ندارند و زمانی که زیر یک سقف می‌روند با گذشت زمان خلقیات یکدیگر را می‌شناسند.

دیسک چیست؟

author-avatar