هدف ما از مطالب این صفحه ارائه ویژگی های دوره تربیت مدرس و مشاور رفتارشناسی با مدل جهانی دیسک می باشد که خیلی از علاقمندان، سوال دارند.

hero-image

آموزش و یادگیری نیرومندترین سلاحی است که می توان با آن جهان را دگرگون کرد.نلسون ماندلا

info-image

این دوره چیست و برای چه کسانی مفید است ؟

دوره تربیت مدرس و مشاور دیسک برای کسانی که علاقمند به تدریس و مشاوره در حوزه رفتار شناسی هستند مناست است. کسانی که در این دوره شرکت می نمایند باید دارای سوابق تدریس یا مشاوره در حوزه های مديريت، منابع انسانی و خانواده باشند. حداقل مدرک تحصیلی لیسانس می باشد و بهتر است در رشته های مرتبط باشد و یا علاقمندان دانش و اطلاعات خوبی در زمینه علوم انسانی و مدیریت داشته باشند. برای حوزه مشاوره خانواده و بکارگیری ابزار دیسک در پکیج مشاوره، افراد متقاضی باید تحصیلات مرتبط با حوزه روانشناسی داشته باشند.

اين دوره حرفه اي براي مديران عامل و اعضاي هيات مديره كه نيازمند تسلط بر حوزه رفتار شناسي جهت تعامل با شركاي تجاري، ذينفعان، مذاكرات حرفه اي و سبك رهبري مناسب در برابر موقعيت ها هستند، پيشنهاد مي شود، اين دوره براي مديران عامل يا اعضاي هيات مديره كه علاقه مند به تدريس، مشاوره، منتورينگ و كوچينگ هستند پيشنهاد مي شود بسياري از مديران عامل در شركت هاي موفق براي شناخت و ارتباط عميق با همكاران خود ساعاتي هرچند محدود تدريس مي كنند.

این دوره همچنین برای مشاوران حوزه منابع انسانی که در سازمان ها فرایند جذب و استخدام و کانون های ارزیابی را انجام می دهند مناسب است. افرادي كه بشكل حرفه اي در حوزه فروش و ارتباط با مشتريان فعاليت دارند اين پكيج برايشان كاربردي و حرفه اي است. اين دوره حرفه اي براي افرادي كه علاقه مند به تحليل حوزه رفتارهستند نيز بسيار مفيد و ارزنده است. کسانی که مدارک رسمی کوچينگ دارند و بدنبال یک ابزار قوی برای شناخت و تحلیل رفتار کوچی خود هستند این دوره عالی می باشد و حتما از این پکیج استفاده نمایند.

پشتوانه های علمی

مدرسین دوره

این دوره توسط دو نفر از مدرسین حرفه ای (جناب آقای دکتر تفرشی و جناب آقای دکتر مرادی) با بیش از ده سال سابقه تدریس و مشاوره در حوزه رفتارشناسی و مدل دیسک برگزار می شود. تجربیات ایشان با برگزاری بیش از پانصد کارگاه حرفه اي برای ده ها هزار نفر از مدیران و کارشناسان ارشد سازمان ها در دویست سازمان تراز اول ایران باعث شده است که پکیج بسیار علمی، کاربردی و جذاب باشد و تجربه برگزاری ده ها کارگاه قبلی و رضایت بالای فراگیران که در ادامه می بینید نشان از قدرت این پکیج دارد.

دانلود رزومه مدرسین
info-image

اهداف دوره چیست؟

feature-icon
ایجاد یک کسب و کار علمی و کاربردی برای فارغ التحصیلان رشته روانشناسی، مدیریت و علوم انسانی و ... و کمک در کسب درآمد بیشتر

یکی از مسایلی که فارغ التحصیلان دانشگاهی دارند این است که توان بهره گیری و تجاری سازی دانش خود را نداشته و با محیط و بازار کار و نیاز مخاطبین در حوزه مشاوره و تدریس آشنایی ندارند در دوره های قبلی برگزار شده توسط کلینیک افرادی بوده اند که درآمد نداشته یا درآمد کمی داشته اند و با آموزش های ما توانسته اند به درآمدهای خوب و تدریس و مشاوره های عالی برسند.

feature-icon
تقویت پکیج آموزشی حوزه نرم برای مدرسین، برای مثال: مدرسین حوزه های ارتباطات، مذاکره، فروش، بازاریابی، کار تیمی و ...

یکی از اهداف این دوره ارائه پکیج رفتارشناسی در کنار علم قبلی شما به عنوان مدرس حوزه های نرم می باشد، خیلی از مدرسینی که به ما اعتماد نمودند و در این دوره شرکت نمودند توانستند عمق بیشتری به پکیج های خود داده و با رویکرد رفتارشناسی پکیج های آموزشی اثربخش تری را تولید و ارائه نمایند که منتج به دوره های بیشتر و درآمد بیشتر شده است.

feature-icon
ساماندهی روش تدریس و مشاوره با ابزار دیسک

ما در این پکیج قوی ترین و بهترین ابزار دیسک موجود در ایران را آموزش خواهیم داد و به شما کمک می کنیم که درست و اصولی و علمی بتوانید تحلیل های دقیق و صحیحی از نتایج تست دیسک به مخاطب ارائه نمایید. بهترین طرح درس و شیوه برگزاری دوره را به شما آموزش داده و تجربیات خود را در مواجهه با سوالات مخاطبین ارائه خواهیم کرد. تمامی مدرسین کلینیک سینا با یک استاندارد و متدولوژی تدریس می نمایند و تلاش می شود که این علم ارزشمند به صورت صحیح و اصولی به مخاطب ارائه گردد.

دوره آمادگی تدریس تست بین المللی دیسک

شیوه ای علمی برای علاقمندان رفتارشناسی جهت یادگیری تدریس مدل جهانی دیسک

info-image

مزیت های این دوره چیست؟

feature-icon
ارائه پکیج

در این دوره به مدرسین فایل های ارائه دوره بصورت پاورپوینت و PDF برای تدریس دوره ارائه می شود، کتاب مدل جهانی دیسک معجزه ارتباطی هزار سوم یکی از پرفروش ترین کتابهای رفتارشناسی در ایران هدیه می شود. کاربرگ ها، فرم های مورد نیاز کارگاه، بازی های مرتبط با دوره و نحوه استفاده از این بازی ها در تحلیل رفتارها و هر چیزی که یک مدرس نیاز به تدریس دارد به ایشان آموزش داده می شود.

feature-icon
ارائه گواهینامه

پس از طی دوره آموزشی تربیت مدرس دیسک، گواهینامه معتبر کلینیک کسب و کار و استعدادیابی سینا ارائه می گردد. نمونه گواهینامه را می توانید در اینجا ببینید:

دانلود نمونه گواهینامه
feature-icon
پشتیبانی علمی و بازرگانی

مدرسین پرورش یافته در این دوره ها توسط اساتید و مدیران کلینیک کسب و کار سینا جهت برگزاری آزمونها و دوره های تدریس دیسک، چه به لحاظ علمی و چه تکنیک های فروش، مذاکره و بازاریابی پشتیبانی شده و علاوه بر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری که کلینیک در اختیارشان قرار می دهد از پشتوانه علمی و تخصصی اساتید این مجموعه هم برخوردار می گردند.

feature-icon
حمایت و مشاوره اساتید دوره

اولین دوره تربیت مدرس و مشاور دیسک در فرودین سال 1397 آغاز گردید و تمامی مدرسین و مشاورین این دوره ها تحت حمایت و مشاوره اساتید اصلی دوره می باشند و هر زمان سوالی یا مساله ای در مشاوره و تدریس داشته باشند از دانش و تجربیات ایشان بهره مند می شوند و مجموعه کلینیک سینا مثل یک خانواده بزرگ هدایت و مدیریت می شود و همه به هم کمک می کنند تا به اهداف بزرگ و متعالی خود برسند.

feature-icon
معرفی به شرکت ها و سازمانها

مدرسین و مشاورین فعال طبق توافقاتی که انجام می شود به شرکت ها و سازمان ها معرفی می شوند و بصورت رسمی نیز رزومه و مشخصات ایشان در سایت سیناتیک قرار می گیرد. شرط قرار گرفتن رزومه و مشخصات مدرسین در سایت برگزاری حداق پنج دوره مطابق استاندارهای آموزش داده شده می باشد و معرفی مشاورین پس از مشاوره یکصد کیس با تست دیسک و داشتن مدرک آکادمیک روانشناسی می باشد.

feature-icon
ارائه پنل نمایندگی

به تمامی افرادی که در این دوره ثبت نام کرده و با موفقیت این دوره را طی نمایند پنل نمایندگی با پنجاه درصد تخفیف به همراه 30.000.000 ریال شارژ برای بهره گیری ازتست ها ارائه می شود (خیلی از افراد با همین مبلغ شارژ هزینه های دوره خود را بدست می آورند) ضمنا تمامی نیازمندی های برگزاری یک دوره حرفه ای با تحلیل های درست و عمیق در این پنل و نتایج تست ها اتفاق می افتد و در هر لحظه مدرس و مشاور از طریق اینترنت به پنل خود و نتایج تست های فراگیران و مراجعین خود دسترسی دارد.

feature-icon
ارائه سیستم فروشگاهی بصورت API

یکی از امکانات ویژه کلینیک سینا برای مدرسین ارائه فروشگاه آزمون ها بر روی سایت ایشان بصورت API می باشد و با این روش بصورت شبانه روز می توانید از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید.

feature-icon
تخفیف محصولات و کتاب ها

برای مدرسین کلینیک تخفیفات ویژه ای برای تهیه کتاب ها و محصولات کلینیک در نظر گرفته ایم که با فروش این محصولات می توانند درآمد زایی کنند.

feature-icon
تخفیف شرکت در دوره های کلینیک

برای تقویت توانمندی های مدرسین در حوزه های نرم و آشنایی با ابزارهای دیگر کلینیک دوره های تکمیلی خواهیم داشت و شرکت دراین دوره ها برای مدرسین و مشاورین با تخفیف ویژه انجام می شود.

feature-icon
عضویت در خانواده معظم کلینیک سینا

قطعا عضویت در مجموعه از بزرگان علم رفتارشناسی، مدیران و روانشناسان سرشناس ایران افتخار کمی نیست و این هم افزایی باعث برکات زیادی برای شما خواهد بود و مجموعه های بزرگ و سازمانها اعتماد بیشتری به این مجموعه و شما خواهند داشت و در صورت مواجهه با مسئله يا چالش برای فردی، ما با حمایت ایشان و اعزام مدرس یا مشاور نگرانی سازمان ها را کم کرده و در کنار هم تحت چتر کلینیک سینا بعنوان يك خانواده بزرگ خواهیم بود.

feature-icon
شبکه مدرسین کلینیک

با توجه به برگزاری بیش از دوازده دوره تربیت مدرس و مشاور دیسک در ایران صدها نفر از مدرسین و مشاورین، تحت پرچم کلینیک استعدادیابی و کسب و کار سینا گردهم هستند و با هم افزایی و مشارکت جمعی در تلاشند تا این علم كاربردی را در سراسر کشور توسعه دهند، در حال حاضر در بیش از بیست استان، ما مدرس و مشاور فعال داریم و پیوستن به این مجموعه علمی و فرهیخته که در گروه های شبکه اجتماعی با هم در تعامل هستند از ویژگی های منحصر به فرد این دوره می باشد و بستر ارتباطی ايجاد شده باعث شده است كه مدرسين و سازمان هاي متقاضی در كشور از اين ظرفيت عظيم استفاده كنند.

feature-icon
مسئوليت های اجتماعی كلينيك سينا

در هر دوره تربيت مدرس سينا يك نفر از افراد توانمند و علاقه مند به حوزه رفتارشناسی كه محدوديت های مالی دارد يا در استان های محروم كشور زندگی مي كند بورسيه 100 درصد اهدا مي شود و رایگان در دوره ثبت نام می شود و اين فرد تا رسيدن به قابليت های حرفه ای تحت حمايت كلينيك می باشد، افراد متقاضی مي توانند درخواست بورسيه را برای كلينيك سينا ارسال كنند.

اهداف رفتاری دوره

آنچه سینا را متفاوت میکند

  • فراگير می بايست بعد از اين دوره ویژگی های چهارلایه DISC را شناخته و توضيح دهد.
  • فراگير می بايست بعد از اين دوره 15 الگوی رفتاری مدل DISC را شناخته و توضيح دهد.
  • فراگير می بايست بعد از اين دوره کدهای رفتاری دیسک و تاثیر آن بر رفتار افراد را بداند.
  • فراگير می بايست بعد از اين دوره گراف های رفتاری دیسک و دلایل فاصله گراف ها را بداند.
  • فراگير می بایست بعد از اين دوره نقاط قوت هر لايه را بداند و نحوه شناسايی و مديريت نقاط ضعف با ديدگاه های نوين، كه همان تمركز بر نقاط قوت است را بداند.
  • فراگير مي بايست بعد از این دوره توان اجرای یک دوره موفق را داشته باشد.
  • فراگير می بايست بعد از این دوره بتواند از پنل های کاربری و نمایندگی سیناتیک استفاده نماید.
  • فراگير می بايست بعد از این دوره کاربردهای دیسک در فروش ومشتری مداری، تعارضات، تصميم گيری، سبك های رهبری، ارتباطات حرفه ای،کارتیمی، خانواده، انتخاب رشته و مسيرشغلی، توسعه فردی، جذب و استخدام بعنوان ابزار مكمل جهت جانمايی درست را بداند.
info-image

مدت زمان دوره

این دوره در 32 ساعت بصورت چهار روز هشت ساعته برگزار می شود که ابتدا دو روز اول دوره برگزار و بعد از ارائه مستندات دوره و پنل کاربری و تست ها بعد از حدود یک ماه و انجام فعاليت تعريف شده در دو روز اول كه بررسی 60 كيس رفتاری بصورت تدريس يا مشاوره است، دو روز دوم برگزار می شود.

در مورد کلینیک سینا بیشتر بدانید

مجموعه کلینیک استعدادیابی و کسب و کار سینا تحت نام شرکت توسعه یادگیری سینا در سال 1389 ثبت حقوقی شده است و بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه آموزش و مشاوره دارد. این مجموعه قبلا تحت برند کلینیک ایرانیان بمدت سه سال فعالیت نمود و از سال 1398 با نام کلینیک سینا و سایت سیناتیک SinaTik.com ادامه فعایت داد، تا کنون هشت تست کاربردی که درسایت قابل مشاهده است توسط تیم علمی و تحقیقاتی ما تولید شده است که تست دیسک حرفه ای، دانش آموزی و خانواده مرتبط با این دوره می باشد و کامل آموزش داده می شود. دیگر محصولات کلینیک نیز محصولات علمی و کاربردی حوزه مدیریت و مشاوره می باشند و این محصولات از طریق چندصد پنل نمایندگی به شرکت ها وسازمان ها و مدرسین ارائه خدمت می نماید.

جهت اطلاع بیشتر از فعالیت های این مجموعه فایل زیر را دانلود و مطالعه نمایید.

دانلود بروشور کلینیک سینا

گوشه ای از تصاویر دوره های پیشین

تا کنون بیش از 400 نفر از علاقمندان به تدریس دوره دیسک در دوره های پیشین این کلینیک شرکت کرده و هم اکنون مشغول به فعالیت و همکاری با این مجموعه می باشند.

دیگران چه می گویند؟

author-avatar

سوالات متداول و رایج در خصوص دوره تربیت مدرس دیسک

در این بخش برخی از سوالاتی که در گذشته بسیار پرسیده شده اند را مطرح و به آنها پاسخ می دهیم.

آیا این دوره ارزش سرمایه گذاری داره؟

قطعا شرکت در این دوره یکی ازبهترین تصمیات زندگی شما خواهد بود، حتما نظرات فراگیران دوره های قبلی را بشنوید و ببینید و حتی با ایشان صحبت کنید تا ببینید این دوره چه تحولی در کسب و کار و زندگی ایشان داشته و چقدر باعث دعای خیر مراجعین و فراگیرانشان شده است. جهت مشاهده رزومه مدرسین روی لینک زیر کلیک کنید.
رزومه مدرسین کلینیک سینا

آیا این دوره معتبر و علمی هست؟

اگر در اینترنت سرچ نمایید البته به زبان انگلیسی ( DISC Trainer Certification ) متوجه خواهید شد که این مبحث، علم روز دنیا بوده و کشورهای توسعه یافته در این خصوص بصورت جدی فعالیت می نمایند. بیش از 75 درصد شرکت های فورچون پانصد از ابزار دیسک برای بیش از ده ها کارکرد در حوزه های مدیریتی بهره می برند و سایت ها و موسسات بزرگی چون وایلی در آمریکا در این خصوص فعالیت می کند.
(www.EverythingDiSC.com)

چرا منابع علمی دوره در اختیار افراد قرار می گیرد؟

در اکثر دوره های آموزشی مدرسین و موسسات از دادن منابع دوره مثل پاورپوینت و ... خودداری می کنند و حتی اجازه گرفتن عکس و فیلم هم نمی دهند ولی در کلینیک سینا قراره که ما در یک خانواده و با هم افزایی به یک درآمد عالی و پایدار برسیم و توانمندی شما باعث دوره ها و مشاوره های بیشتر و علاوه بر توسعه برند کلینیک، حال خوب برای مردم و فروش بیشتر محصولات شود. ما حتی بعد از دوره شما اگر منابع علمی جدیدی تولید کنیم در اختیارتان قرار می دهیم که شما هم استفاده نمایید.

آیا برای بازاریابی و پیدا کردن مشتری بهم کمک می کنند؟

هدف ما فروش بیشتر و توسعه بازار است و همیشه در کنار شما هستیم، تجربه همکاری ما با مدرسین قبلی و معرفی آنها به شرکت ها و سازمان ها و همچنین معرفی آنها در سایت و ... مصادیق عملی حمایت ما از شماست ولی تلاش و پیگیری شما بسیار مهم است و اولویت ما مدرسین قوی تر و پرتلاش می باشد.

چرا با این همه مزایا و امکانات دوره قیمت اون نسبت به دوره های مشابه کمه؟

هزینه های که شما بابت این دوره پرداخت می کنید هزینه های اجرایی این دوره می باشد و سودی برای کلینیک ندارد ولی بعد از این دوره و با مدل همکاری مشترکی که در فروش محصولات خواهیم داشت هم شما به درآمد خوبی خواهید رسید و هم ما منافع مالی را در کنار منافع معنوی خواهیم داشت.

چکار کنم تا بتونم با این پکیج به درآمد برسم؟

باید خیلی جدی در دوره حضور داشته باشی، باید زمان زیادی را برای یادگیری و درک مطالب اختصاص بدی باید عاشق اینکار باشی و با عشق به مردم یاد بدی و مشاوره بدی، باید مهارتهای ارتباطی و فروش و مذاکره را در خود تقویت کنی، باید مدیریت کلاس بلد باشی، باید به توصیه های اساتید دوره و دیگر مدرسین و منتورهات گوش کنی و قطعا باید وقت و تلاشتو مظاعف کنی تا برند شخصیتو بسازی.

کتاب و منابعی برای مطالعه هم هست؟

کتاب و منابعی که برای تدریس و مشاوره این حوزه نیاز دارید در اختیارتان قرار می گیرد و اطلاعاتی که برای درک بهتر این مباحث لازم دارید بعد از دوره و در گروه ها کاری و همچنین از طریق مقالات علمی بر روی سایت سیناتیک در اختیارتان قرار می گیرد.

این دوره گارانتی هم دارد؟

پس از برگزاری ده ها دوره برای بیش از صدها نفر مدرس و مشاور که نظرات ایشان را شنیده و دیده اید دیگر این پکیج نیاز به گارانتی ندارد، قطعا مسیر تدریس و مشاوره حوزه رفتارشناسی با آنکه مشتری زیادی دارد نیاز به دانش و مهارت و تلاش مستمر شما عزیران دارد و ما در کنارتان هستیم. اگر در هر مرحله از دوره احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست و اشتباه انتخاب کرده اید، مبلغ پرداختی شما پس از کسر هزینه های معمول دوره به شما عودت می شود و خدا را شاکریم که تا این زمان، حتی برای یک نفر هم این اتفاق نیفتاده است و همه فراگیران راضی و خشنود بوده اند.

هنوز سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا مطرح کنید

سخن آخر

پیشنهاد ما اینست اگر علاقمند به تدریس و مشاوره حوزه رفتارشناسی هستيد، اگر روانشناس،کوچ و مشاور هستید بیش از این تعلل نکنید. چقدر این جمله را در کلاس ها از دوستان می شنویم که ای کاش زودتر در این دوره شرکت کرده بودم. فرصت را از دست ندهید و زندگی خود را متحول کنید و کمک کنید تا دیگران هم از طريق دانش و مهارت های شما زندگی بهتری را تجربه کنند.